REG103FA-2.5KTTTG3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta REG103FA-2.5KTTTG3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero REG103FA-2.5KTTTG3
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.5V 500MA DDPAK
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero REG103FA-2.5KTTTG3 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.5V 500MA DDPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12631 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.28V @ 500mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 15V Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
PSRR 65dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C