Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > REG104FA-2.5KTTT
REG104FA-2.5KTTT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta REG104FA-2.5KTTT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero REG104FA-2.5KTTT
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.5V 1A DDPAK/TO263-5
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero REG104FA-2.5KTTT Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.5V 1A DDPAK/TO263-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16898 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.48V @ 1A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Voltage - lähtö (Max) -