REG104GA-3.3/2K5G4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta REG104GA-3.3/2K5G4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero REG104GA-3.3/2K5G4
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LDO 3.3V 1A SOT223-6
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero REG104GA-3.3/2K5G4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LDO 3.3V 1A SOT223-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 32366 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite / Virta - Tuotos 1 1.2A
Jännite - Input Up to 15V Jännite - Breakdown SOT-223-6
Sarja - RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Regulator Topologia 1A Polarisaatio SOT-223-6
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 0.23V @ 1A
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Valmistajan osanumero REG104GA-3.3/2K5G4 Taajuus - Switching Positive Fixed
Laajennettu kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 1A SOT-223-6 Kuvaus IC REG LDO 3.3V 1A SOT223-6
Nykyinen - Tuotos 3.3V Nykyinen - Raja (Min) 1