SN74LVC2G14IDCKRQ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SN74LVC2G14IDCKRQ1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SN74LVC2G14IDCKRQ1
Valmistaja N/A
Kuvaus IC INVERTER SCHMITT 2CH SC70-6
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Osa numero SN74LVC2G14IDCKRQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC INVERTER SCHMITT 2CH SC70-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 291202 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 1.65 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package SC-70-6 Sarja Automotive, AEC-Q100, 74LVC
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Muut nimet 296-26620-2
SN74LVC2G14IDCKRQ1-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Tulojen määrä 2 Lukumäärä Circuits 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL 4.3ns @ 5V, 50pF Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Logic Type Inverter Logic Level - Matala 0.3 V ~ 1.4 V
Logic Level - Korkea 1.4 V ~ 3.7 V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Schmitt Trigger Yksityiskohtainen kuvaus Inverter IC 2 Channel Schmitt Trigger SC-70-6
Nykyinen - Lepovirta (Max) 10µA Nykyinen - Output Korkea, Matala 32mA, 32mA