SN74LVT162240DGGR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SN74LVT162240DGGR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SN74LVT162240DGGR
Valmistaja N/A
Kuvaus IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero SN74LVT162240DGGR Valmistaja N/A
Kuvaus IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 82991 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 2.7 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 48-TSSOP Sarja 74LVT
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)