SN75C3222DWG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SN75C3222DWG4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SN75C3222DWG4
Valmistaja N/A
Kuvaus IC LINE DRVR/RCVR RS-232 20-SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
225 pcs
Product parameter
Osa numero SN75C3222DWG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC LINE DRVR/RCVR RS-232 20-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 39229 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3 V ~ 5.5 V
Tyyppi Transceiver Toimittaja Device Package 20-SOIC
Sarja - Vastaanottimen hystereesi 300mV
protokolla RS232 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C