SN75LBC172A16DWRG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SN75LBC172A16DWRG4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SN75LBC172A16DWRG4
Valmistaja N/A
Kuvaus IC QUAD RS-485 DIFF DRVR 16-SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero SN75LBC172A16DWRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC QUAD RS-485 DIFF DRVR 16-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 31297 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.25 V
Tyyppi Driver Toimittaja Device Package 16-SOIC
Sarja - protokolla RS422, RS485
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet 4/0