SN75LBC978DLR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SN75LBC978DLR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SN75LBC978DLR
Valmistaja N/A
Kuvaus IC TXRX RS422/RS485 9/9 56SSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero SN75LBC978DLR Valmistaja N/A
Kuvaus IC TXRX RS422/RS485 9/9 56SSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5504 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.25 V
Tyyppi Transceiver Toimittaja Device Package 56-SSOP
Sarja - Vastaanottimen hystereesi 45mV
protokolla RS422, RS485 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Muut nimet 296-6895-2
SN75LBC978DLRG4
SN75LBC978DLRG4-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet 9/9