TL2575HV-33IKTTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TL2575HV-33IKTTR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TL2575HV-33IKTTR
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 1A 5-DDPAK
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero TL2575HV-33IKTTR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 1A 5-DDPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 59029 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Min) 4.75V
Jännite - tulo (Max) 60V topologia Buck
Synchronous Tasasuuntaaja No Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-5
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 296-21838-2
TL2575HV-33IKTTRG3
TL2575HV-33IKTTRG3-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 52kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Nykyinen - Tuotos 1A