Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - Jänniteohje > TL4050A25IDBZTG4
TL4050A25IDBZTG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TL4050A25IDBZTG4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TL4050A25IDBZTG4
Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero TL4050A25IDBZTG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62470 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Jännite - Input - Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin 50ppm/°C Toimittaja Device Package SOT-23-3
Sarja - Viite Tyyppi Shunt
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
lähtö Tyyppi Fixed Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz 41µVrms Melu - 0,1 Hz - 10 Hz -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-23-3 Nykyinen - Supply -
Nykyinen - Tuotos 15mA Nykyinen - Cathode 65µA