TL5001AQDRG4Q1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TL5001AQDRG4Q1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TL5001AQDRG4Q1
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero TL5001AQDRG4Q1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 73518 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V
topologia Buck, Boost, Flyback Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja Automotive, AEC-Q100
Sarjaliitännät - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) lähtö Tyyppi Transistor Driver
Lähtövaiheet 1 Output Configuration Positive
Muut nimet 296-22068-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down Taajuus - Switching 20kHz ~ 500kHz