Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > TLV1117LV33DCYT
TLV1117LV33DCYT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TLV1117LV33DCYT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TLV1117LV33DCYT
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223-4
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs500 pcs1250 pcs
Product parameter
Osa numero TLV1117LV33DCYT Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223-4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 201952 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1.3V @ 800mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package SOT-223-4
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA
PSRR 75dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 296-35976-2
TLV1117LV33DCYT-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SOT-223-4 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 100µA
Nykyinen - Tuotos 1A Ohjaustoiminnot -