Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > TLV2217-25PWE4
TLV2217-25PWE4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TLV2217-25PWE4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TLV2217-25PWE4
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 500MA 20TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero TLV2217-25PWE4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 500MA 20TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4799 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.5V @ 500mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 12V Toimittaja Device Package 20-TSSOP
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Over Voltage
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PSRR 62dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 20-TSSOP Nykyinen - Tuotos 500mA