TMS320C5502ZZZR300
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TMS320C5502ZZZR300 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TMS320C5502ZZZR300
Valmistaja N/A
Kuvaus IC DSP FIXED-POINT 201-BGA
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero TMS320C5502ZZZR300 Valmistaja N/A
Kuvaus IC DSP FIXED-POINT 201-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10015 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - I / O 3.30V
Jännite - Core 1.26V Tyyppi Fixed Point
Toimittaja Device Package 201-BGA MICROSTAR (15x15) Sarja TMS320C55x
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 201-LFBGA
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TC) On-Chip RAM 80kB
Haihtumaton muisti ROM (32 kB) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä Host Interface, I²C, McBSP, UART
kello Hinta 300MHz Perusosan osanumero TMS320C5502