TMS320C6727BZDH300
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TMS320C6727BZDH300 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TMS320C6727BZDH300
Valmistaja N/A
Kuvaus IC FLOATING POINT DSP 256-BGA
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs90 pcs180 pcs
Product parameter
Osa numero TMS320C6727BZDH300 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FLOATING POINT DSP 256-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3136 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - I / O 3.30V
Jännite - Core 1.20V Tyyppi Floating Point
Toimittaja Device Package 256-BGA (17x17) Sarja TMS320C672x
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 256-BGA
Muut nimet 296-27978
TMS320C6727BZDH300-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 90°C (TC)
On-Chip RAM 288kB Haihtumaton muisti ROM (384 kB)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä EBI/EMI, HPI, I²C, McASP, SPI kello Hinta 300MHz