TMS32C6713BGDPA200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TMS32C6713BGDPA200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TMS32C6713BGDPA200
Valmistaja N/A
Kuvaus IC FLOATING POINT DSP 272-BGA
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 3005 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs40 pcs120 pcs
Product parameter
Osa numero TMS32C6713BGDPA200 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FLOATING POINT DSP 272-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 3005 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - I / O 3.30V
Jännite - Core 1.20V Tyyppi Floating Point
Toimittaja Device Package 272-BGA (27x27) Sarja TMS320C67x
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 272-BBGA
Muut nimet 296-26871
TMS32C6713BGDPA200-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TC)
On-Chip RAM 264kB Haihtumaton muisti External
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
liitäntä Host Interface, I²C, McASP, McBSP kello Hinta 200MHz