TPA6201A1DGNR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TPA6201A1DGNR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | TPA6201A1DGNR |
|---|---|
| Valmistaja | N/A |
| Kuvaus | IC AUDIO AMP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Tuoteparametri
Product parameter
| Osa numero | TPA6201A1DGNR | Valmistaja | N/A |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | IC AUDIO AMP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 112462 pcs | Tietolomake | |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Sarja | - |
| Muut nimet | TPA6201A1DGNRG4 TPA6201A1DGNRG4-ND |
Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 35 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Amplifier IC | Perusosan osanumero | TPA6201 |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
TPA6203A1DGNG4 - valmistajat:
N/A - Kuvaus:
IC AMP AUDIO PWR 1.25W AB 8MSOP - Varastossa:
- Osa#:
TPA6141A2YFFR - valmistajat:
N/A - Kuvaus:
IC HEADPHONE AMPLIFIER 16-DSBGA - Varastossa:
TPA6140A2YFFT - valmistajat:
IC AMP AUDIO 25MW STER 16DSBGA - Varastossa:
TPA62 - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
THYRISTOR 62V 150A DO15 - Varastossa: