Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - Valvojat > TPS3824-50DBVTG4
TPS3824-50DBVTG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TPS3824-50DBVTG4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TPS3824-50DBVTG4
Valmistaja N/A
Kuvaus IC 5.0V SUPPLY MONITOR SOT-23-5
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero TPS3824-50DBVTG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC 5.0V SUPPLY MONITOR SOT-23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 72603 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Kynnys 4.55V
Tyyppi Simple Reset/Power-On Reset Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja - Nollaa aikakatkaisu 120 ms Minimum
asettaa uudelleen Active High/Active Low Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 ulostulo Push-Pull, Totem Pole
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Jännitteet valvoman 1