TPS40074EVM-001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TPS40074EVM-001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TPS40074EVM-001
Valmistaja N/A
Kuvaus EVALUATION MODULE FOR TPS40074
Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
In Stock 4486 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero TPS40074EVM-001 Valmistaja N/A
Kuvaus EVALUATION MODULE FOR TPS40074 Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
Määrä saatavilla 4486 pcs Tietolomake
Kategoria Kehityslevyt, sarjat, ohjelmoijat Voltage - lähtö 1.5V
Jännite - Input 10 V ~ 14 V Hyödynnetään IC / Part TPS40074
Toimitetaan sisältö Board(s) Sarja -
Regulator Topologia Buck Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated
Muut nimet 296-18726 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Päätarkoitus DC/DC, Step Down Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable
Taajuus - Switching 400kHz Yksityiskohtainen kuvaus TPS40074 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Nykyinen - Tuotos 15A Board Type Fully Populated