Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > TPS720132YZUR
TPS720132YZUR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TPS720132YZUR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TPS720132YZUR
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR WSCP
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero TPS720132YZUR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR WSCP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 125617 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.2V @ 350mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.32V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 4.5V Toimittaja Device Package 5-DSBGA (0.96x1.33)
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 5-UFBGA, DSBGA
PSRR 85dB ~ 50dB (10Hz ~ 1MHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC 1 Output 350mA 5-DSBGA (0.96x1.33)
Nykyinen - Supply (Max) 80µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 38µA
Nykyinen - Tuotos 350mA Ohjaustoiminnot Enable