Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > TPS73250QDCQRQ1
TPS73250QDCQRQ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TPS73250QDCQRQ1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TPS73250QDCQRQ1
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 5V 250MA SOT223-6
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero TPS73250QDCQRQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 5V 250MA SOT223-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 64257 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.6V @ 500mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package SOT-223-6
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case SOT-223-6
PSRR 53dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 296-36843-6
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 250mA SOT-223-6 Nykyinen - Supply (Max) 950µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 550µA Nykyinen - Tuotos 250mA