Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > TPS793285YEQR
TPS793285YEQR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TPS793285YEQR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TPS793285YEQR
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.85V 200MA 5DSBGA
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero TPS793285YEQR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.85V 200MA 5DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4245 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.2V @ 200mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.85V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package 5-DSBGA NanoStar™
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 5-UFBGA, DSBGA
PSRR 70dB ~ 43dB (100Hz ~ 100kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA 5-DSBGA NanoStar™ Nykyinen - lepotilassa (Iq) 220µA
Nykyinen - Tuotos 200mA Ohjaustoiminnot Enable