Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > TPS799195YZUR
TPS799195YZUR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TPS799195YZUR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TPS799195YZUR
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.95V 200MA 5DSBGA
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero TPS799195YZUR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.95V 200MA 5DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 148011 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.18V @ 200mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.95V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6.5V Toimittaja Device Package 5-DSBGA (1x1.37)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 5-UFBGA, DSBGA
PSRR 70dB ~ 38dB (100Hz ~ 100kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 296-34927-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.95V 200mA 5-DSBGA (1x1.37) Nykyinen - lepotilassa (Iq) 60µA
Nykyinen - Tuotos 200mA Ohjaustoiminnot Enable