Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > TPS7A3001MDGNTEP
TPS7A3001MDGNTEP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TPS7A3001MDGNTEP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TPS7A3001MDGNTEP
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN NEG ADJ 200MA 8MSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero TPS7A3001MDGNTEP Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN NEG ADJ 200MA 8MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16539 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.6V @ 200mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) -1.18V Voltage - lähtö (Max) -35V
Jännite - tulo (Max) -36V Toimittaja Device Package 8-MSOP-PowerPad
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
PSRR 72dB (120Hz) lähtö Tyyppi Adjustable
Output Configuration Negative Muut nimet 296-29768-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Negative Adjustable 1 Output -1.18 V ~ -35 V 200mA 8-MSOP-PowerPad Nykyinen - Supply (Max) 950µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 100µA Nykyinen - Tuotos 200mA