Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LPF-60D-36
LPF-60D-36
LPF-60D-36
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LPF-60D-36 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LPF-60D-36
Valmistaja MEAN WELL
Kuvaus LED DRVR CC AC/DC 21.6-36V 1.67A
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Osa numero LPF-60D-36 Valmistaja MEAN WELL
Kuvaus LED DRVR CC AC/DC 21.6-36V 1.67A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3131 pcs Tietolomake LPF-60D Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Voltage - lähtö 21.6 ~ 36 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm) Sarja LPF-60D
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 60W
Muut nimet 1866-3224
LPF-60D-36-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 80°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP
tehokkuus 90% himmennys Analog, PWM
Yksityiskohtainen kuvaus 1.67A 21.6 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 1.67A