Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > NMP650-EEE#-01
NMP650-EEE#-01
NMP650-EEE#-01
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta NMP650-EEE#-01 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero NMP650-EEE#-01
Valmistaja MEAN WELL
Kuvaus NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 289 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero NMP650-EEE#-01 Valmistaja MEAN WELL
Kuvaus NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 289 pcs Tietolomake NMP Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 12V
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 4kV
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 9.84" L x 3.50" W x 1.61" H (250.0mm x 89.0mm x 41.0mm) Sarja NMP
Virta (wattia) 650W Käyttölämpötila -30°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Vaadittu vähimmäiskuormitus -
Valmistajan toimitusaika 2 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V 12V 40A, 20A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Nykyinen - Output (Max) 40A, 20A