Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - AC DC -muuntimet, offline-kytkimet > HF900GS-Z
HF900GS-Z
HF900GS-Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HF900GS-Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HF900GS-Z
Valmistaja MPS (Monolithic Power Systems)
Kuvaus PEAK CURRENT CONTROL FLYBACK CON
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero HF900GS-Z Valmistaja MPS (Monolithic Power Systems)
Kuvaus PEAK CURRENT CONTROL FLYBACK CON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 70560 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 10.1 V ~ 24.5 V
Jännite - Breakdown 900V topologia Flyback