Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Ultrasonic-vastaanottimet, lähettimet > MB7480-100
MB7480-100
MB7480-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MB7480-100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MB7480-100
Valmistaja MaxBotix Inc.
Kuvaus ULTRASONIC SENSOR 420HR-MAXSONAR
Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
In Stock 509 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero MB7480-100 Valmistaja MaxBotix Inc.
Kuvaus ULTRASONIC SENSOR 420HR-MAXSONAR Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
Määrä saatavilla 509 pcs Tietolomake 4-20HR-MaxSonar® -WR™ Series
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Rated 10 V ~ 32 V
Sarja 4-20HR-MaxSonar-WR RoHS-tila RoHS Compliant
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -40°C ~ 65°C (TA)
Valmistajan toimitusaika 2 Weeks Taajuus 42kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Ultrasonic Sensor 42kHz Säteen kulma 11°