Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Kello / ajoitus - viivästyslinjat > DS1013S-75+
DS1013S-75+
DS1013S-75+
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1013S-75+ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1013S-75+
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DELAY LINE 75NS 16SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DS1013S-75+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DELAY LINE 75NS 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4220 pcs Tietolomake DS1013
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.25 V
Toimittaja Device Package 16-SOIC Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Independent Viiveet 3
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Multiple, NonProgrammable
Yksityiskohtainen kuvaus Delay Line IC Multiple, NonProgrammable 75ns 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Viive ensimmäinen Tap 75ns