DS1050U-025+
DS1050U-025+
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1050U-025+ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1050U-025+
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC OSC PROG TIMER 25KHZ 8USOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs250 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero DS1050U-025+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC OSC PROG TIMER 25KHZ 8USOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 53932 pcs Tietolomake DS1050
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 2.7 V ~ 5.5 V
Tyyppi Programmable Timer Toimittaja Device Package 8-uMAX
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus 25kHz Yksityiskohtainen kuvaus Programmable Timer IC 25kHz 8-uMAX