DS1073Z-60
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1073Z-60 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1073Z-60
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC OSC DUAL FX FREQ 60MHZ 8-SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4040 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DS1073Z-60 Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC OSC DUAL FX FREQ 60MHZ 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4040 pcs Tietolomake DS1073
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 2.7 V ~ 3.6 V
Tyyppi Oscillator, Fixed Frequency (Dual) Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja EconOscillator™ Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Taajuus 60MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Oscillator, Fixed Frequency (Dual) IC 60MHz 8-SOIC Nykyinen - Supply 25mA