DS1075Z-80
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1075Z-80 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1075Z-80
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC OSC DUAL FX FREQ 80MHZ 8-SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5646 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DS1075Z-80 Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC OSC DUAL FX FREQ 80MHZ 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5646 pcs Tietolomake DS1075
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.25 V
Tyyppi Oscillator, Fixed Frequency (Dual) Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja EconOscillator™ Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Taajuus 80MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Oscillator, Fixed Frequency (Dual) IC 80MHz 8-SOIC Nykyinen - Supply 35mA