Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Kello / ajoitus - viivästyslinjat > DS1110S-75+
DS1110S-75+
DS1110S-75+
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1110S-75+ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1110S-75+
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DELAY LINE 10TAP 75NS 16SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs250 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero DS1110S-75+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DELAY LINE 10TAP 75NS 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 21133 pcs Tietolomake DS1110
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.25 V
napauttamalla Lisäys 7.5ns Toimittaja Device Package 16-SOIC
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Hanat / Steps 10 Lukumäärä Independent Viiveet 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Nonprogrammable
Yksityiskohtainen kuvaus Delay Line IC Nonprogrammable 10 Tap 75ns 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Viive ensimmäinen Tap 7.5ns