DS1267E-50
DS1267E-50
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1267E-50 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1267E-50
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DGTL POT 50K 2CH 20TSSOP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 16436 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5032 pcs
Product parameter
Osa numero DS1267E-50 Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DGTL POT 50K 2CH 20TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 16436 pcs Tietolomake DS1267
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 5V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) 750 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 20-TSSOP
Sarja - Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 400
Resistance (ohmia) 50k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Niiden määrä 256 Lukumäärä Circuits 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Volatile
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant liitäntä Serial
ominaisuudet Cascade Pin Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 20-TSSOP