Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Kello / ajoitus - reaaliaikaiset kellot > DS1315E-33+
DS1315E-33+
DS1315E-33+
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1315E-33+ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1315E-33+
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC RTC PHANTOM PAR 20-TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero DS1315E-33+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC RTC PHANTOM PAR 20-TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8727 pcs Tietolomake DS1315
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply, Battery 2.5 V ~ 3.7 V
Jännite - Supply 3 V ~ 3.6 V Tyyppi Phantom Time Chip
Aikamuoto HH:MM:SS:hh (12/24 hr) Toimittaja Device Package 20-TSSOP
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Muut nimet DS1315E33
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin koko -
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Parallel ominaisuudet Leap Year
Yksityiskohtainen kuvaus Real Time Clock (RTC) IC Phantom Time Chip Parallel 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Päivämäärämuoto YY-MM-DD-dd
Nykyinen - kellonajan (maksimi) 1.1mA @ 3.3V Perusosan osanumero DS1315