Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Kello / ajoitus - reaaliaikaiset kellot > DS1315SN-33+
DS1315SN-33+
DS1315SN-33+
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1315SN-33+ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1315SN-33+
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero DS1315SN-33+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC RTC PHANTOM PAR 16-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5610 pcs Tietolomake DS1315
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply, Battery 2.5 V ~ 3.7 V
Jännite - Supply 3 V ~ 3.6 V Tyyppi Phantom Time Chip
Aikamuoto HH:MM:SS:hh (12/24 hr) Toimittaja Device Package 16-SOIC
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Muut nimet DS1315SN33
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
liitäntä Parallel ominaisuudet Leap Year
Yksityiskohtainen kuvaus Real Time Clock (RTC) IC Phantom Time Chip Parallel 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Päivämäärämuoto YY-MM-DD-dd
Nykyinen - kellonajan (maksimi) 1.1mA @ 3.3V Perusosan osanumero DS1315