DS1806E-100
DS1806E-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1806E-100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1806E-100
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC POT DIG SEXTET 100K 20-TSSOP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4607 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DS1806E-100 Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC POT DIG SEXTET 100K 20-TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4607 pcs Tietolomake DS1806
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 2.7 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) 750 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 20-TSSOP
Sarja - Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 400
Resistance (ohmia) 100k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Niiden määrä 64 Lukumäärä Circuits 6
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Volatile
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant liitäntä Serial
ominaisuudet Cascade Pin Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 100k Ohm 6 Circuit 64 Taps Serial Interface 20-TSSOP