DS1806S-100+
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1806S-100+ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1806S-100+
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC POT DIG SEXTET 100K 20-SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DS1806S-100+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC POT DIG SEXTET 100K 20-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13748 pcs Tietolomake DS1806
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 2.7 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) 750 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 20-SOIC
Sarja - Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 400
Resistance (ohmia) 100k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Niiden määrä 64 Lukumäärä Circuits 6
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Volatile
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä Serial
ominaisuudet Cascade Pin Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 100k Ohm 6 Circuit 64 Taps Serial Interface 20-SOIC