DS1809Z-010
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1809Z-010 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1809Z-010
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DALLASTAT 10K 150MIL 8-SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 54576 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero DS1809Z-010 Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DALLASTAT 10K 150MIL 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 54576 pcs Tietolomake DS1809
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 5V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) 750 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja Dallastat™ Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 400 (Max)
Resistance (ohmia) 10k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Niiden määrä 64 Lukumäärä Circuits 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Non-Volatile
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant liitäntä Pushbutton
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps Pushbutton Interface 8-SOIC