DS1844E-050+
DS1844E-050+
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1844E-050+ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1844E-050+
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC POT DIG QUAD 50K 20-TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero DS1844E-050+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC POT DIG QUAD 50K 20-TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 25576 pcs Tietolomake DS1844
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 2.7 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) 750 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 20-TSSOP
Sarja - Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 250
Resistance (ohmia) 50k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Niiden määrä 64 Lukumäärä Circuits 4
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Volatile
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä I²C, Serial ominaisuudet Selectable Address
Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C, Serial Interface 20-TSSOP kokoonpano Potentiometer