DS1845E-100
DS1845E-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1845E-100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1845E-100
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC POT/MEM DUAL NV 100K 14-TSSOP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4537 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DS1845E-100 Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC POT/MEM DUAL NV 100K 14-TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4537 pcs Tietolomake DS1845
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 2.7 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) 750 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 14-TSSOP
Sarja - Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 500
Resistance (ohmia) 100k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Muut nimet DS1845E100
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Niiden määrä 100, 256
Lukumäärä Circuits 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi Non-Volatile Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
liitäntä I²C ominaisuudet Selectable Address
Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 100, 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP kokoonpano Potentiometer