DS1847E-050+
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1847E-050+ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1847E-050+
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC RES TEMP-CNTRL 50/10K 16TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs250 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero DS1847E-050+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC RES TEMP-CNTRL 50/10K 16TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 42427 pcs Tietolomake DS1847
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) 850 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 16-TSSOP
Sarja - Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) -
Resistance (ohmia) 50k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 95°C
Niiden määrä 256 Lukumäärä Circuits 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Non-Volatile
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä I²C ominaisuudet Selectable Address, Temperature Sensor
Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-TSSOP kokoonpano Rheostat