DS4301U-200+
DS4301U-200+
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS4301U-200+ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS4301U-200+
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC POT DIG NV 200K 32POS 8-USOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Osa numero DS4301U-200+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC POT DIG NV 200K 32POS 8-USOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 89461 pcs Tietolomake DS4301
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 2.4 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) ±250 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 8-uMAX
Sarja - Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 500
Resistance (ohmia) 200k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Niiden määrä 32 Lukumäärä Circuits 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Non-Volatile
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Up/Down (U/D, INC, CS) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 200k Ohm 1 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-uMAX kokoonpano Potentiometer