Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > MAX15006BASA+T
MAX15006BASA+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAX15006BASA+T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAX15006BASA+T
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC REG LINEAR 5V 50MA 8SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero MAX15006BASA+T Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC REG LINEAR 5V 50MA 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 97470 pcs Tietolomake MAX15006,07Part Numbering System
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.525V @ 50mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 40V Toimittaja Device Package 8-SOIC-EP
Sarja - Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
PSRR 66dB (100Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 50mA 8-SOIC-EP
Nykyinen - Supply (Max) 150µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 17µA
Nykyinen - Tuotos 50mA Ohjaustoiminnot -