Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > MAX15007BATT/V+
MAX15007BATT/V+
MAX15007BATT/V+
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAX15007BATT/V+ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAX15007BATT/V+
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC REG LINEAR 5V 50MA 6TDFN
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero MAX15007BATT/V+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC REG LINEAR 5V 50MA 6TDFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 56524 pcs Tietolomake MAX15006, MAX15007
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.525V @ 50mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 40V Toimittaja Device Package 6-TDFN-EP (3x3)
Sarja Automotive, AEC-Q100 Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad
PSRR 66dB (100Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC 1 Output 50mA 6-TDFN-EP (3x3)
Nykyinen - Supply (Max) 150µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 18µA
Nykyinen - Tuotos 50mA Ohjaustoiminnot Enable