Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - akkulaturit > MAX1898EUB42+
MAX1898EUB42+
MAX1898EUB42+
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAX1898EUB42+ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAX1898EUB42+
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC CHARGER LI+ SNGL 10-UMAX
(Yhdysvaltain dollareina)
25000 pcs
Product parameter
Osa numero MAX1898EUB42+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC CHARGER LI+ SNGL 10-UMAX Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 51420 pcs Tietolomake MAX1898Part Numbering System
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitesyöttö (maksimi) 12V
Toimittaja Device Package 10-uMAX Sarja -
Ohjelmoitavat ominaisuudet Timer Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Solujen määrä 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä - Vianmääritys -
Latausvirta - Max 1.4A Akun jännite 4.2V