Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Liitäntä - Suodattimet - Aktiivinen > MAX295CWE+T
MAX295CWE+T
MAX295CWE+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAX295CWE+T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAX295CWE+T
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC FILTER LOWPASS 16-SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MAX295CWE+T Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC FILTER LOWPASS 16-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4553 pcs Tietolomake MAX291,292,295,296Part Numbering System
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 4.75 V ~ 11 V, ±2.375 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 16-SOIC Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Lukumäärä Suodattimet 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus - Cutoff tai keskus 50kHz Suodatintyyppi Butterworth, Low Pass Switched Capacitor