MAX30034CTA+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAX30034CTA+T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAX30034CTA+T |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC SURGE SUPPRESSION 10.3V 8UMAX |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MAX30034CTA+T | Valmistaja | Maxim Integrated |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | IC SURGE SUPPRESSION 10.3V 8UMAX | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4255 pcs | Tietolomake | MAX30031-34 Abridged Datasheet |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Kiinnitys | 10.3V |
| teknologia | Internal Switch | Toimittaja Device Package | 8-uMAX |
| Sarja | - | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) | Lukumäärä Circuits | 4 |