MAX4275BJEUA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAX4275BJEUA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAX4275BJEUA |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8UMAX |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MAX4275BJEUA | Valmistaja | Maxim Integrated |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8UMAX | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5272 pcs | Tietolomake | MAX4174 - MAX4284Part Numbering System |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) | 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V |
| Jännite - Input Offset | 500µV | Toimittaja Device Package | 8-uMAX |
| Muutosnopeus | 0.7 V/µs | Sarja | GainAmp™ |
| Pakkaus | Tube | Pakkaus / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| lähtö Tyyppi | Rail-to-Rail | Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits | 2 | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Nykyinen - Tuotos / kanava | 65mA | Nykyinen - Input Bias | 50pA |
| Perusosan osanumero | MAX4275 | vahvistin Tyyppi | General Purpose |
| 3dB kaistanleveys | 1.7MHz |