MAX4314ESD+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAX4314ESD+T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAX4314ESD+T
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC AMP VIDEO MUX 14-SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero MAX4314ESD+T Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC AMP VIDEO MUX 14-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 21230 pcs Tietolomake MAX4310-15Part Numbering System
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 4 V ~ 10.5 V, ±2 V ~ 5.25 V
Toimittaja Device Package 14-SOIC Muutosnopeus 430 V/µs
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) lähtö Tyyppi Rail-to-Rail
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Nykyinen - Supply 6.9mA Nykyinen - Tuotos / kanava 95mA
Perusosan osanumero MAX4314 Sovellukset 4:1 Multiplexer-Amplifier
3dB kaistanleveys 127MHz